Menu
شرکتهای تابعه

شرکتهای تابعه

توسعه و عمران امید

شركت توسعه و عمران اميد يكي از بزرگترين شركت هاي فعال در زمينه سرمايه گذاري در بخش صنعت ساختمان از جمله احداث واحدهاي مسكوني، تجاري، اداري، خدماتي، شهرك سازي، اقامتي، گردشگري و آماده سازي زمين و ساخت و ساز در ساير كاربري هاي سودآور با ارائه كليه خدمات فني و مهندسي و انجام كليه فعاليت هاي بازرگاني مرتبط مي باشد و طي سنوات اخير فعاليت جاري شركت عمدتا از ساخت و ساز در شهرهاي تهران، تبريز، مشهد، اصفهان و كرج تشكيل شده است.

جهت دسترسی به اطلاعات تماس این شرکت اینجا کلیک نمائید .

بهساز کاشانه تهران

شرکت ساختمانی بهساز کاشانه تهران نزدیک به ده سال سابقه اجرایی در زمینه ساخت و ساز در اقصی نقاط کشوردارد.
این شرکت دارنده گواهی نامه سیستم مدیریت کیفیت و پایه یک مدیریت انبوه سازی و همچنین پایه دو صلاحیت مضاعف اجرایی از انجمن صنفی انبوه سازان مسکن کشورمیباشد.

این شرکت موفق گردیده در طول سابقه اجرایی خود پروژه های مسکونی ، تجاری و اداری را با استفاده از تکنولوژی روز دنیا هدایت نموده و به سر انجام برساند. موفقیت پروژه های شرکت در سایه ی تلاش و کوشش فراوان نیرو های متخصص و متعهد و با اتکا به لطف خداوند بزرگ به دست آمده است .
ما در شرکت بهساز کاشانه تهران می دانیم که مسیر ما گام به گام تا رسیدن به قله ی برترین شرکت ساختمانی ایران ادامه دارد .....

جهت دسترسی به اطلاعات تماس این شرکت اینجا کلیک نمائید . 

رنج هاسپیتالیتی امید کیش

نشانی : کیش ، برج مونا ، طبقه 4 ، واحد 16

تلفن های تماس :

 88532301 داخلی 512

 

رویال ساختمان آریا

شرکت رویال ساختمان آریا (سهامی خاص) به عنوان یک مجموعه اقتصادی سودآور در تاریخ 1387/01/21 تحت شماره 322254 در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسیده است.

موضوع فعالیت :

  • سرمایه گذاری ، مشارکت ، طراحی ، اجرا و نظارت در انواع طرحها و پروژه های ساختمانی و مهندسی ، انبوه سازی ،بافتهای فرسوده ،تولیدی و خدماتی و اداره آنها
  • مشارکت ، طراحی ، اجرا و نظارت در انواع طرحها و پروژه های آماده سازی ، افزار ، تفکیک و تغییر کاربری
  • قطعه بندی اراضی و احداث شهرک های مسکونی ، تجاری ، صنفی ، گلخانه ، کشاورزی و پارکهای فناوری

جهت دسترسی به اطلاعات تماس این شرکت اینجا کلیک نمائید .